Antwort Jak Nastrazit past na kunu? Weitere Antworten – Kam odvézt kunu

Jak Nastrazit past na kunu?
Použít návnadu, kterou kunu přilákáte do pasti.

Návnadu je potřeba umístit do sklopce, která kunu chytí a nechá ji živou. Potom je možné kunu odvézt do volné přírody, nejméně deset kilometrů od domu.Jak zabít kunu legálně V praxi se osvědčují jedovaté sáčky Vigonez Mars, primárně určené k hubení hlodavců. V Polsku je výrobek registrován také na hubení kun, a zákazníci si jej velmi chválí. Kuna necítí bolest a odchází uhynout ven, protože při otravě pociťuje nedostatek kyslíku.Čím odradit kunu od návštěvy auta

  1. akustická nebo ultrazvuková plašička.
  2. sprej proti kunám.
  3. světlo s pohybovým čidlem.
  4. pes nebo kočka na zahradě
  5. lidské vlasy.
  6. kočičí nebo psí chlupy.
  7. deka, na které spí pes nebo kočka.
  8. tygří exkrementy.

Jak dostat kunu ze zahrady : Pokud máte na zahradě kunu, můžete se jí zbavit několika způsoby: Plašiče a odpuzovače: plašiče a odpuzovače kun mohou kuny účinně odradit od vstupu na vaši zahradu. Můžete použít ultrazvukové, akustické nebo vibrační plašiče, nebo odpuzovače obsahujícími pachy, které kuny odpuzují.

Jak funguje past na kunu

Past na kunu funguje na principu nášlapné pasti, do které je kuna lapena bez zranění. Sklopec na kunu je možné snadno přenášet za pomocí přepravních madel, které chrání Vaše bezpečí proti odchycené agresivní kuně. Ke každé pasti na kuny od nás navíc obdržíte jako dárek zdarma – začátečnickou odchytovou sadu.

Proč kuna žere kabely : Kuna si okusování kabelů a močením na ně značkuje teritorium pod kapotou automobilu. Kuny kabely okusují jen tak pro zábavu.

Nejúčinnější přípravky a jedy na hubení kun v domě či v autě

  • ZDARMAZDARMA. Deramax Profi nový
  • Odpuzovač kun ve spreji 500ml.
  • HAGOPUR Vábidlo na kuny 500ml.
  • Atak – kuličky proti kunám 2ks.
  • ZDARMAZDARMA.
  • Klecová past na kunu a potkana.
  • Bros odpuzovač kun 70ml + 30ml zdarma.
  • Weitech WK 0508 odpuzovač kun a hlodavců do motoru.


Kuny jsou noční živočichové, což znamená, že jsou nejaktivnější v noci. Přes den spí ve svých úkrytech, které si mohou vybudovat v hromadách klestí či dřeva, na půdách, ve stodolách nebo zahradních domech. Spí v průměru 16 hodin denně. Nejaktivnější je v noci, kdy hledá potravu a zkoumá své okolí.

Na co nalákat kunu

Kunu jako každého masožravce můžete do pasti přilákat na vůni čerstvého masa – kuřecí, rybí nebo vnitřností – játra, ledvinky či na uzeniny – klobásek, špek. Důležité je, aby maso nebylo očištěno a osušeno, a tím neztratilo svoji atraktivní vůni pro kuny.Voní jim bužírkové ochrany kabelů elektroinstalace a textilní izolace protihlukové výplně pod kapotou. Tomu odpovídají také škody – překousané dráty od zapalování patří mezi nejběžnější. Kuny se do aut stahují také v nepříznivém počasí – zejména v zimě. Teplo od motoru a sucho představují obrovské lákadlo.Nezpůsobují však jen protivný hluk, ale mohou napáchat i mnoho škod. Znečišťují svými výkaly půdní prostory, ničí tepelnou izolaci, kabely a zkrátka vše, co se dá překousnout. Přes všechen nepořádek, který kuna může způsobit, je velmi plachá a zřídka se vám podaří ji zpozorovat.

Používejte odpuzovače kun: existuje několik druhů odpuzovačů kun, včetně ultrazvukových odpuzovačů, pachových odpuzovačů a elektrických. Odpuzovače mohou pomoci odradit kuny od vstupu do kurníku. Udržujte kurník čistý a uklizený: slepice se budou cítit bezpečněji v čistém a uklizeném prostředí.

Jak se zbavit kuny na půdě recenze : Odpudit kunu pomocí hluku – často lidé na půdě nechají zapnuté rádio, což kunu většinou na nějaký čas vyžene, ale často se za nějaký čas vrátí, protože kuna je schopná si na nepříjemné zvuky zvyknout. Proto je výhodnější než rádio použití ultrazvukových odpuzovačů kun.

Co nesnáší kuny : Spolehlivě pomohou zvířecí chlupy nebo lidské vlasy!

Ověřeným odpuzovačem, který na kuny také dobře funguje, jsou lidské vlasy a psí chlupy (nebo chlupy jiných šelem). Kuny cítí přítomnost člověka nebo šelmy a označenému prostoru se budou vyhýbat.

Co mají rádi kuny

Nejraději si pochutnává na hmyzu, larvách, zralém ovoci, ořechách, mršině, myších, krysách, odpadcích z kuchyně atd. Dále mají kuny slabost pro vajíčka a různé ptáky. Na zahradách mimo obydlí, které slouží pouze pro pěstování ovoce či zeleniny, však kuny neodhánějte.

Na kuny doporučujeme použít i vajíčka – nejlépe domácí,, která nejsou omytá a chemicky ošetřená jako ta z obchodu. Vynikající nástrahou je makrela – zavěste hlavu makrely na závěs nebo ji připevněte na nášlapnou plochu.Rozmístěte do prostoru pachy, které kunám nevoní!

Rozvěsit po půdě naftalinové nebo chlorové tablety. Odradí je také voda po holení, kterou můžete rozprášit do prostoru. Využít lze také levné vůně do auta, které stačí rozvěsit po místnosti. Na kuny zabírá i staré prádlo namočené v naftě, které rozložíte po zemi.

Jak poznat přítomnost kuny : Přítomnost kuny můžete poznat podle těchto typických znaků: Hluk: Běhání, škrábání nebo jiné zvuky na půdě či ve stěnách, zejména v noci. Výkaly: Malé, tmavé a protáhlé, s viditelnými částicemi (zbytky kostí, chlupů nebo semínek).